+421 948 444 001
lutea@lutea.sk
Kontaktujte nás

O PROJEKTE

Novostavby v blízkosti ŠamorínuProjekt LUTEA spĺňa požiadavky kvality a komfortu aj tých najnáročnejších klientov. Naša architektúra domov dokonale zapadá do okolitého prostredia s plnou občianskou vybavenosťou.  Projekt realizuje spoločnosť QUALITY INVEST, a.s.

Bývanie v Hviezdoslavove

Projekt ponúka  56 rodinných domov, z toho  18 dvoj-domov typu A, B a 20 samostatne stojacích domov. Svojim priestorovým a stavebnotechnickým riešením budú spĺňať požiadavky na súčasné bývanie stredného a vyššieho priestorového štandardu. Taktiež svojim vybavením pomôžu zabezpečiť všetky funkcie rodiny, či už mladej bezdetnej rodiny, alebo rodiny s deťmi.

Lokalita má vynikajúcu občiansku vybavenosť, rýchlu dostupnosť do hlavného mesta, no zároveň pokojnú atmosféru dediny s dôrazom na súkromie.

NOVOSTAVBY pri BRATISLAVE | O OBCI HVIEZDOSLAVOV

Hviezdoslavov vznikol v roku 1936 zlúčením osád Vorosmajor, Jozefmajor a Németšok. V roku 1938-1945 obec bola súčasťou Štvrtka na Ostrove. Samostatnou sa opäť stala v roku 1945. V obci sa ešte nachádzajú budovy Pálffyho majera, Pomník P. O. Hviezdoslava z roku 1971 a budovy majera Wienera.

Momentálne obec prechádza rýchlou urbanizáciou. Počet obyvateľov rýchlo narastá a aktuálne v obci žije približne 1830 obyvateľov.      Lutea bývanie Hviezdoslavov

Kontaktujte nás

Povinné položky

Včerajšok je už iba sen, zajtrajšok Vaše nové bývanie,
ale dnešok je Vaše správne rozhodnutie!